-
-
-
(Symbol 612/CLN/ODS) DOM na SPRZEDAŻSzczecin,
DWOREK 10km od Szczecina do kapitalnego remontu

Dom typu DWOREK w urokliwej i cichej miejscowości zaledwie 10 km od centrum Szczecina , z pomieszczeniem gospodarczym- typu stodoła- o powierzchni 260 m2.  Rodzaj domu: wolnostojący. Powierzchnia nieruchomości wynosi 240 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1732 m2.Działka o kształcie prostokątnym jest częściowo ogrodzona, położona na terenie płaskim. Dom posadzony jest na solidnym, kamiennym fundamencie. Dom nadaje się do kapitalnego remontu. Przy domu znajduje się pomieszczenie gospodarcze- typu stodoła- wybudowane z cegły, posiadające dwie kondygnację. Do budynku podłączono siłę na potrzeby prowadzonej tam działalności. Działka siedliskowa z domem o wymiarach 20mx12m do kapitalnego remontu i zabudowaniami gospodarczymi o wymiarach 25mx10m obecnie wykorzystywanymi jako magazyny. Budynek gospodarczy jest w całkiem przyzwoitym stanie, jest podzielony na 3 hale magazynowe oraz niewielką cześć mieszkalną, betonowy strop i olbrzymie niepodzielone poddasze.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
612/CLN/ODS
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
397 500,00 PLN
Cena za m2
1 656,25 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
SZCZECIN
Gmina
SZCZECIN
Miejscowość
Szczecin
Położenie
POD MIASTEM
Powierzchnia całkowita
240,00 m2
Powierzchnia działki
1 732,00 m2
Powierzchnia użytkowa
240,00 m2
Rodzaj domu
WOLNOSTOJĄCY
Liczba pokoi
10
Liczba pięter [wliczając parter]
1
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Rodzaj okien
DREWNIANE
Pokrycie dachu
DACHÓWKA
Kształt dachu
SKOŚNY

Zapytaj o ofertę