-
-
-
(Symbol 76/CLN/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻPilchowo,
Duża dzialka budowlana Park, gaz, prąd, woda

Działka budowlana o powierzchni 9596m2 położona w nieprawdopodobnie urokliwym miejscy - w otoczeniu lasu i parku, gratka dla wielbicieli ciszy i czystego powietrza. Prostokątna, niezadrzewiona. Jest możliwość podziału. Dojazd drogą gminną asfaltową, w niej uzbrojenie, w tym woda i kanalizacja z sieci gminnej, prąd, gaz w sąsiedztwie.
  Według planu zagospodarowania przestrzennego: 
możliwa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca, dopuszcza się dział. usług-prod., do 30% pow.działki, wys. do 1,5 kondygnacji (do 9,5m do kalenicy), dachy wysokie symetryczne, kąt nachylenia połaci gł. 35-45 stopni. Nieprzekraczalna linia zabud. 10m od granicy zieleni lasu.
Min. pow. po podziale 1000m2. 
Pow. biologicznie czynna min. 40%.
Parkowanie w granicach działki. Dojazd wewn. szer. min. 8m.
Niezwykłe położenie przy Puszczy Wkrzańskiej i w bliskim sąsiedztwie Jeziora Głębokie, w zacisznej uliczce w Pilchowie, w otoczeniu lasu gwarantuje niespotykaną ciszę i intymność oraz świeże powietrze. Jednocześnie pieszo 5 minut do przystanków komunikacji miejskiej, do Szczecina dojazd w 10 minut. W pobliżu sklepy i szkoła. Sąsiedzi tylko z jednej strony za ogrodzeniem - rezydencje, działki zagospodarowane.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Polecam i zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
76/CLN/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 300 000,00 PLN
Cena za m2
135,47 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
policki
Gmina
Police
Miejscowość
Pilchowo
Powierzchnia działki
9 596,00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja

Zapytaj o ofertę