-
-
-
(Symbol DEJ56234) LOKAL na SPRZEDAŻMiędzyzdroje,
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu niemieszkalnego o powierzchni 97,49 m2 zlokalizowanego w nadmorskiej miejscowości Międzyzdroje. W pobliżu znajdują się liczne obiekty infrastruktury sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty gastronomiczne, lokale mieszkalne. Sąsiedztwo – zabudowa wielorodzinna, hotelowa i pensjonatowa, technologia tradycyjna.Uzbrojenie – sieć: wodociągowa, elektryczna, kanalizacyjna, co lokalne.
Budynek w którym znajduje się lokal został wybudowany w technologii tradycyjnej w okresie powojennym. Jest to budynek kilku – klatkowy, III piętrowy, wielorodzinny. Budynek znajduje się w dobrym stanie technicznym. Dach spadowy pokryty gontem bitumicznym, obróbki blacharskie w dobrym stanie. Budynek ocieplony. Pomieszczenia wspólne – klatka schodowa. Na poziomie parterów lokale użytkowe na wyższych kondygnacjach lokale mieszkalne. Lokal znajduje się na parterze i składa się z: Sali sprzedaży, zaplecza, komunikacji, pomieszczenia socjalnego, wc.
Sala sprzedaży: posadzka pokryta terakotą, ściany pomalowane
Komunikacja: posadzka pokryta terakotą, ściany pomalowane
Pomieszczenie socjalne: posadzka pokryta terakotą, ściany pokryte glazurą
WC: posadzka pokryta terakotą, ściany pokryte glazurą.
Zapraszam do kontaktu oraz prezentacji.
Klucze w biurze.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
DEJ56234
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
550 000,00 PLN
Cena za m2
5 642,76 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Międzyzdroje
Ulica
ul. Krótka
Powierzchnia całkowita
97,47 m2
Forma własności działki
UŻ. WIECZYSTE
Rodzaj budynku
BIUROWIEC
Rok budowy
80
Rodzaj nawierzchni
UTWARDZONA / SZUTROWA
Liczba pięter [wliczając parter]
3
Witryna
Nr Licencji
11608
Stan budynku
DOBRY

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Anna Magnolia

Zapytaj o ofertę