-
-
-
(Symbol DEJ57593) LOKAL na SPRZEDAŻPołczyn-Zdrój,
Duże możliwości dla małych inwestorów
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość w miejscowości Połczyn-Zdrój. Miejscowość uzdrowiskowo-wypoczynkowa. Znajdują się tutaj sanatoria, uz- drowiska wykorzystujące borowiny w celach leczniczych.

Lokal mieści się w kamienicy, w centrum miasta, w ciągu ulicy budynku znaj- duje się główny deptak miasta z lokalami usługowo-handlowymi.Lokal posiada 4 oddzielne wejścia - jedno z nich dobrze widoczne, od strony ulicy.Obiekt o powierzchni użytkowej 173,60m2.Gotowy i zapłacony projekt budowlany wykorzystujący tą nieruchomość do celów usługowo-handlowych.

Istnieje także możliwość adaptacji obiektu na 3 mieszkania, dwu pokojowe - dostępna koncepcja architektoniczna przebudowy.W obiekcie wcześniej znajdowała się piekarnia. Przed wojną cały budynek funk- cjonował jako ośrodek wczasowo-wypoczynkowy.Pomieszczenia wymagają kapitalnego remontu.

Chciałbyś wiecej informacji to prosimy o kontakt!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
DEJ57593
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
250 000,00 PLN
Cena za m2
1 388,89 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Połczyn-Zdrój
Powierzchnia całkowita
180,00 m2
Liczba pięter [wliczając parter]
2
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Nr Licencji
11608
Stan budynku
DOBRY

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Kordian Soliński

Zapytaj o ofertę