-
-
-
(Symbol DEJ57649) LOKAL na SPRZEDAŻSzczecin, os. Słoneczne
lokal gastronomiczny pod klucz - 66% Rabatu
Do odstąpienia restauracja w która działa.
Lokal o powierzchni 390m2, mieszczący w komfortowych warunkach do 140 Gości.
Pięknie wykończony, krótko użytkowany w stanie idealnym, posiadający wszelkie odbiory i spełniający najsurowsze wymagania przepisów bhp, ppoż, sanepidu.
Kimatyzowane sala i kuchnia, najwyższej jakości systemy wentylacji sal konsumenckich i kuchni.
Duża kuchnia z 2 nowymi chłodniami daje ogromne możliwości generowania utargów w komfortowych warunkach. Duża szatnia i łazienka z prysznicem dla personelu.
Piękne wnętrza zaprojektowane i zrealizowane wg. wizualizacji. Jest to najpiękniejszy z naszych 4 lokali, otwarty w sposób przemyślany i poparty wieloletnim doświadczeniem w branży, decyzja o odstąpieniu przyszła nam w wielkim bólu.
Przyczyną odstąpienia lokalu jest wyłącznie sytuacja spowodowana pandemią COVID-19, lokal został otwarty tuż po pierwszym lockdownie, po kilku miesiącach nastąpił kolejny, z racji otwarcia restauracji w 2020r. nie należała się nam żadna subwencja ani inna forma pomocy od Państwa.
Po roku utrzymywania braku rentowności lokalu podjęliśmy decyzję i stąd ogłoszenie o odstępstwie w bardzo atrakcyjnej cenie.
Wartość wykończenia lokalu to około 2 000 000 zł netto co jest udokumentowane fakturami.
Integralną częścią odstępstwa lokalu jest cesja leasingu centrali wentylacyjnej, okapów i klimatyzatorów o wartości 200 000 zł. Rata 3000zł/msc (przez kolejne 4 lata).
Po odjęciu wartości leasingu i wyposażenia które chcemy wyprowadzić ze sobą w raz z wyjściem z lokalu (kwestia do negocjacji) wartość wykończenia lokalu wynosi 1 485 000 zł netto. Oferta odstępnego opiewa tylko na 34% tej wartości tj. 500 000zł netto
Umowa dzierżawy trwa do września 2029r z możliwością przedłużenia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
DEJ57649
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
500 000,00 PLN
Cena za m2
1 282,05 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
os. Słoneczne
Powierzchnia całkowita
390,00 m2
Nr Licencji
11608

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Kordian Soliński

Zapytaj o ofertę