-
-
-
(Symbol DEJ454884) DZIAŁKA na SPRZEDAŻGryfów Śląski, Gryfów Śląski
**** BEZPŁATNIE POMOŻEMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO! ****

Gryfów śląski to piękna miejscowość na Dolnym śląsku, znajdująca się w pobliżu szlaków turystycznych Karkonoszy oraz urokliwych miast Świeradowa Zdroju czy Jeleniej Góry, oraz innych. Jest także doskonałym miejscem wczasowym, a także wypadowym w całym Dolnym śląsku. Łatwy dojazd do Karpacza i pozostałych polskich terenów górskich jest niewątpliwym atutem. Z miasta łatwo dostać się także do Niemiec i pobliskiego Gorlitz jak także można cieszyć się dostępem i odkrywać uroki Czech. Osoby z różnych stron kraju oraz zagranicy uwielbiają wypoczywać lub mieszkać w tych stronach.

Działki budowlane, jakie oferujemy, znajdują się przy drodze prowadzącej z Gryfowa śl. do Biedrzychowic. Graniczą z Gryfowem śląskim.  Działki te są podzielone, przekwalifikowane, wydany jest plan zagospodarowania przestrzennego. A ich powierzchnia wynosi od 12 do 15 arów. Położone są głównie na terenie pochyłym, stąd jest ogromne pole do aranżacji nieruchomości w bardzo atrakcyjnej formie.
Stopniowo pojawiają się w okolicy domy jednorodzinne. Stąd miejsce zaczyna przeradzać się w osiedle.  Niewątpliwym atutem tego miejsca jest piękny krajobraz, cisza, spokój, przyroda z bliskością lasu, a także bardzo dobra komunikacja z miastem oraz pozostałymi miejscowościami.

Na sprzedaż dla osób prywatnych przeznaczone są obecnie 4 działki o numerach 14, 15, 16, 17 . Łącznie na sprzedaż przeznaczone jest 25 działek, które będą oferowane stopniowo po sprzedaży dostępnych.
Działki są przeznaczone do uzbrojenia we własnym zakresie. Woda z własnej studni, oczyszczalnia lub szambo, prąd w pobliżu, własna butla gazowa lub jest także możliwość zgłoszenia o podłączenie gazu w miarę rozwoju zabudowań.

Przy czym dla Deweloperów oraz Inwestorów zainteresowanych zakupem całości, istnieje możliwość porozumienia się i sprzedaży wszystkich działek.
ZAPRASZAMY

 

**** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ LUB PRZYJMIEMY JĄ W ROZLICZENIU !***
- jeżeli zależy Państwu na błyskawicznej sprzedaży,
- przy postępowaniu spadkowym
- problemy z windykacją komorniczą lub zadłużeniem nieruchomości
Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 1.000.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.
**** DZIAŁAMY ZAWSZE FAIR PLAY ! ****

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
DEJ454884
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
155 500,00 PLN
Województwo
Dolnośląskie
Powiat
lwówecki
Miejscowość
Gryfów Śląski
Dzielnica - osiedle
Gryfów Śląski
Powierzchnia całkowita
1 500,00 m2
Energia elektryczna

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę