-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert hale i magazyny na wynajem

sortuj
hala na wynajem Gumieńce
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

SZCZECIN, GUMIEŃCE

4 000 | 170 m2
nr oferty: PKN-HW-602

Obiekt biurowo-magazynowy o powierzchni około 170m2 na działce około 1400m2  pod wynajem  w sąsiedztwie firm zlokalizowanych w pobliżu ul. Cukrowej i Husarów. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie jest pod handel, usługi, rzemiosło, obsługę firm i klientów. Działka jest płaska,  utwardzona płytami betonowymi i częściowo wylewką betonową, będzie  ogrodzona.  Docelowa stawka najmu uzależniona od ustaleń co do długości trwania umowy jak i ustalonych do wykonania udogodnień (pożądany okres dłuższy). Obiekt składa się z otwartej przestrzeni około 70m2, z której jest wejście do biura 24m2, pomieszczenia magazynowego 20m2, hali około 100m2 po komorach chłodniczych, pom. gospodarczego/magazynek 12m2, łazienki 5m2, wc 4/4m2, pom. socjalnego 6m2. Z osobnymi wejściami z zewnątrz jest pomieszczenie byłej kasy 6m2.. Okna są PCV, podłogi w większości płytki lastrico. W ubikacjach muszle i umywalki, w łazience wanna. Obiekt wyposażony w system monitoringu z kamerami. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd-siła. Dojazd drogą utwardzoną. Odległość do drogi głównej ul. Cukrowa to 300m. W pobliżu stacja kolejowa Szczecin Gumieńce, dobry wyjazd z miasta w kierunku autostrady w Kołbaskowie. Możliwość zabudowy halą o wysokości do 8m. Polecamy działkę pod wynajem z uwagi na dogodne położenie z dobrym dojazdem zarówno do centrum jak i wyjazdu z miasta. Podana cena netto.

obiekt magazynowo-biurowy okolice stoczni Szczecin
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

SZCZECIN, GOCŁAW

115 000 | 3800 m2
nr oferty: PKN-HW-554

Obiekt magazynowo-produkcyjno-biurowy o łącznej powierzchni około 3800m2 w bardzo dobrym stanie w dzielnicy Gocław w pobliżu Odry i terenów stoczniowych w Szczecinie na wynajem. Podana cena netto. Obiekt usadowiony na pochyłości terenu co umożliwiło zrobienie dojazdu na poziomie O z powierzchni gruntu a na poziomie 1 poprzez rampy załadunkowe. W obiekcie na poziomie O są pomieszczenia magazynowo-warsztatowe o powierzchniach 422/245m2 oraz pomieszczenia socjalne, biurowe i techniczne (serwerownia) w jednej części. W drugiej części magazyny 944/895/323/313 w tym jeden magazyn chłodni. Wysokość głównych części hali magazynowej do konstrukcji dachu wynosi 6m. Na tym poziomie i w tej części są pomieszczenia socjalne, biurowe, techniczne o powierzchniach od 14 do około 90m2. W większej części jest  antresola, na której pomieszczenia biurowe i socjalne. Toalety i szatnie są na każdym poziomie i w każdej części co umożliwia duże zatrudnienie bez konfliktów komunikacyjnych. Do największego magazynu dostęp z dwóch stron. Całość utrzymana i wykończona w wysokim standardzie, wszędzie w magazynach posadzki niepylące, pomieszczenia biurowe i socjalne z dobrze zabezpieczonymi podłogami wykładzinami PCV lub gresem technicznym. Budynek dobrze izolowany ogrzewany z własnej kotłowni olejowej. W budynku rozprowadzone instalacje komputerowe i alarmowe z doprowadzeniem do centralnego pomieszczenia serwerowni. Przy obiekcie place manewrowe dla dostaw oraz parkingi. W pobliżu tereny stoczniowe, dojazd drogą asfaltową.

HALA MAGAZYNOWO-BIUROWA - NOWOCZESNA
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

KOŁBASKOWO, PRZECŁAW

24 549 | 1670 m2
nr oferty: KNG-HW-10796

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OFERTA WYNAJMU NOWOCZESNEJ PRZESTRZENI MAGAZYNOWO - BIUROWEJ - POŁOŻONEJ NA OBRZEŻACH SZCZECINA - PRZECŁAW Oferta wynajmu hali magazynowo -biurowej o powierzchni całkowitej 1.690m2 w tym powierzchnia biurowa 220m2 i powierzchnia magazynowa 1.470m2 (55m długość x 27 szerokość).Zlokalizowanej w Stobnie przy głównej drodze z bezpośrednim wjazdem z głównej drogi  Powierzchnia biurowa składa się z pomieszczenia socjalnego, szatni, biura, łazienki. Do obiektu przynależą miejsca postojowe. Duży plac manewrowy  Dane techniczne  - wysokość hali to 6,8 m . - ogrzewanie nagrzewnica gazowa x 2  - posiada naświetla umieszczone w kalenicy  - instalacja tryskaczowa   - posadzki  pokryte korundem powierzchnia nie palna  - dwa doki hydrauliczne dla samochodów TIR (z przodu budynku ) - dwie bramy z poziomu 0 - po jednym od tyłu i frontu hali. Koszta  -16,90 zł/m2  hali + 23% Vat + 1,9 zł/m2 netto (opłata eksploatacyjna/serwisowa) -32,00 zł/m2  biuro + 23% Vat + 1,9 zł/m2 netto (opłata eksploatacyjna/serwisowa) -1,80  zł/m2   części wspólne  -19,2% koszt ochrony liczony procentowo od wynajmowanej powierzchni  Dodatkowym atutem jest nowo powstająca obwodnica.  OBIEKT DOSTĘPNY OD 1GO PAŹDZIERNIKA 2021R. PIERWSZA UMOWA ZAWIERANA JEST NA OKRES 5LAT, NASTĘPNIE UMOWA PRZECHODZI NA CZAS NIEOKREŚLONY Z 3-MIESIĘCZNYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA DLA KAŻDEJ ZE STRON.